Gjenstand i katalog Sommerauksjonen 2011

« Tilbake til katalogen

Web_auction_item_show

207

Spisebord med uttrekk, skåret dekor, rokokko stil. Proveniens: Austad gård, som idag er Drammen Bymuseum. (76x147x122cm + 6 ileggsplater à 54cm)

Vurdering: 4.000,00 kr

Tilslag: 4.800,00 kr