Katalog for Vårauksjonen 2012

Web_auction_item_catalog

945

Knut Johannes STEEN (1924-2011)

F.rad 12/45. "Kvinne", sign. -84. (39x49cm) (Uinnrammet)

Vurdering: 1.200,00 kr

Tilslag: 1.600,00 kr

Web_auction_item_catalog

946

Henrik SØRENSEN (1882-1962)

F.lito. 40/200. "Friheten", sign. 1947. (61x44cm) (Uinnrammet)

Vurdering: 1.500,00 kr - 2.000,00 kr

Tilslag: 1.300,00 kr

Web_auction_item_catalog

947

Pierre ALECHINSKY (1927-)

Lito. 29/50. "Hotel du grand luior", sign. (38,5x37,5cm) (Uinnrammet)

Vurdering: 1.500,00 kr

Tilslag: 1.000,00 kr

Web_auction_item_catalog

949

Ferdinan LÈGER (1881-1955)

F.serigr. "Sans titre", monogr. (28x24,8cm) (Uinnrammet)

Vurdering: 2.000,00 kr

Tilslag: 1.900,00 kr

Web_auction_item_catalog

950

Ramon ISERN (1914-)

F.lito. 12/100 "Komposisjon", sign. (54x53cm) (Uinnrammet)

Vurdering: 800,00 kr - 1.200,00 kr

Tilslag: 1.000,00 kr